WALKING

WALKING

PROGRAMI ME I RI

PERSONAL TRAINER

PERSONAL TRAINER

Trajnimi Personal eshte qellimi qe ne kemi per tju motivuar per te arritur nje shendet te mire dhe qellimet tuaja ne palester
AMBJENTE BASHKEKOHORE

AMBJENTE BASHKEKOHORE

PALESTRA PERFECT-FITNESS, AMBJENTI IDEAL PER TRUPIN TUAJ.

FITNESS

FITNESS MBAJENI TRUPIN TUAJ NE FORME NE PALESTREN ME MODERNE

WALKING

WALKING PROGRAMI ME I RI, INOVACION VETEM NE PALESTREN PERFECT FITNESS

AEROBI

AEROBI PROGRAME AEROBIE PER TE GJITHA MOSHAT.

GJIMNASTIKE

GJIMNASTIKE Gjimnastika sportive eshte nje metode stervitore me ushtrime statike dhe dinamike.

SAUNA

SAUNA Zona e relaksit per te larguar stresin ju ofrohet ne sherbimin SAUNA

BODY FITNESS

BODY FITNESS ZHVILLONI TRUPIN PERFECT ME PAJISJET MODERNE.

CONTACT DETAILS

Rruga Pjeter Budi
Pallatet Palushi, Prane Qytetit Studenti, Tirane, Albania
T (355) 0685725555
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. l
Harta

Scroll to Top